06.03.2021

Wykład Krzysztofa Knittla

Muzyka komputerowa i elektroniczna, studio domowe, instrumenty własnej produkcji”

Prowadzący wykład: Prof. dr hab. Krzysztof Knittel- kompozytor, studiował w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie na wydziałach Reżyserii Dźwięku oraz Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki. Emerytowany profesor Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Wykładał kompozycję, improwizację, muzykę komputerową w akademiach muzycznych w Łodzi i Krakowie. Pisze utwory na orkiestrę, chóry, zespoły kameralne, między innymi dla Filharmonii Narodowej i NOSPR-u. Pełną biografię można znaleźć tu: https://krzysztofknittel.com/biography/

Termin: 6 marca (sobota) g. 17.00

Czas trwania - ok. 1,5 h ( w tym sesja Q&A i wspólna improwizacja)

Adresaci: zainteresowani uczniowie szkół muzycznych I i II stopnia

Wykład będzie powiązany z prezentacją krótkich fragmentów utworów elektronicznych, pokazem studia domowego oraz nietypowych instrumentów zbudowanych przez zaprzyjaźnionych informatyków.

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w warsztatach online jest dostęp do sieci internetowej. Zajęcia będą odbywały się z użyciem platformy zoom poprzez zestawienie „wideokonferencji” grupy uczestników.

Zgłoszenia: katarzyna.eberhardt@mlodzimuzycy.pl

Koszt udziału w warsztatach 30 zł (w indywidualnych przypadkach istnieje możliwość pokrycia kosztu uczestnictwa przez Fundację, w razie takiej potrzeby prosimy o przesłanie wniosku na podany wyżej adres mailowy).

Płatności należy dokonać za pośrednictwem linka: https://s.przelewy24.pl/mZps68JxA0Z9

lub na rachunek bankowy Fundacja Wspierania Młodych Talentów Muzycznych Młodzi Muzycy 64 1140 2004 0000 3102 8056 1283 (mBank)

W zgłoszeniach mailowych prosimy podać imię i nazwisko, nazwę reprezentowanej szkoły, klasę oraz załączyć potwierdzenie dokonania płatności (tylko w przypadku płatności na rachunek bankowy).

Powrót