21.05.2020

Warsztaty online dla uczniów

WARSZTATY ONLINE
"Motywacja w czasie pandemii"

Jak utrzymać wewnętrzną motywację do ćwiczenia na instrumencie w czasie pandemii i nie tylko.

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty dla młodych muzyków, uczniów szkół muzycznych II stopnia.

27 maja (środa), 17:00, czas trwania ok.1,5 h
28 maja (czwartek), 17.00, czas trwania ok. 1,5 h

Podczas warsztatu uczestnicy poznają jakie procesy odpowiadają za uwarunkowania motywacji, dlaczego motywacja wewnętrzna przynosi lepsze efekty niż zewnętrzna, dlaczego lepsza jest motywacja ukierunkowana niż rozproszona; omawiane będą także efektywne strategie ćwiczenia, planowania i zarządzania sobą w czasie, aby zarówno w sytuacji nadmiaru wolnego czasu, jak i w sytuacji braku czasu mieć mobilizację do ćwiczenia na instrumencie.

Warsztaty poprowadzi dr Anna Antonina Nogaj – skrzypaczka oraz psycholog specjalizujący się w pracy z muzykami, uczniami szkół muzycznych ich rodzicami i nauczycielami; pracuje jako adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz współpracuje z licznymi instytucjami artystycznymi jako psycholog. Prowadzi badania naukowe z zakresu różnic indywidualnych i stresu wśród artystów; napisała ponad 40 artykułów naukowych i popularno-naukowych oraz jest współredaktorem książek poświęconych tematyce wykorzystania psychologii w środowisku szkół muzycznych. Dowiedz się więcej na stronie: www.psychologdlamuzyka.pl
Warunkiem koniecznym do uczestniczenia w warsztatach online jest dostęp do sieci internetowej. Zajęcia będą odbywały się z użyciem zooma poprzez zestawienie „wideokonferencji” kilkuosobowej grupy uczestników.
Koszty udziału w warsztatach pokrywa Fundacja Młodzi Muzycy.

Zgłoszenia: katarzyna.eberhardt@mlodzimuzycy.pl

Powrót