20.03.2021

Warsztaty online

Czy ćwiczenie w pandemii może być efektywne? Czyli o umiejętności stawiania celów i codziennej motywacji do ćwiczenia

Warsztaty dla uczniów powyżej 14 r.ż.

Termin: 20 marca 2021 (sobota) g. 10.00-12.00

Podczas warsztatów uczniowie dowiedzą się na czym polega efektywne ćwiczenie, planowanie i zarządzanie sobą w zmodyfikowanym stylu życia młodego muzyka, wynikającym z pandemii. Uczestnicy nauczą się określać wagę poszczególnych zadań oraz będą odkrywać poczucie własnych kompetencji. Poznają mechanizmy psychologiczne rządzące motywacją do podejmowania różnorodnych aktywności, a szczególnie rozpoznają w sobie dominujący kierunek motywacji do ćwiczenia.

Warsztaty poprowadzi dr Anna Antonina Nogaj – doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Jest psychologiem i skrzypaczką. Pracuje jako starszy wizytator do spraw poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie i jako adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Współpracuje z licznymi instytucjami artystycznymi jako psycholog-praktyk do spraw artystycznych. Jest autorką licznych artykułów naukowych i popularnonaukowych z zakresu psychologii muzyki i redaktorem książek.

Dowiedz się więcej na stronie: www.psychologdlamuzyka.pl

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w warsztatach online jest dostęp do sieci internetowej. Zajęcia będą odbywały się z użyciem platformy zoom poprzez zestawienie „wideokonferencji” grupy uczestników.

Zgłoszenia: katarzyna.eberhardt@mlodzimuzycy.pl

Koszt udziału w warsztatach 30 zł.

Płatności należy dokonać za pośrednictwem linka

https://s.przelewy24.pl/bnXdjbvbY4b8

lub na rachunek bankowy Fundacja Wspierania Młodych Talentów Muzycznych Młodzi Muzycy 64 1140 2004 0000 3102 8056 1283 w mBanku (w przypadku wybrania tej opcji płatności prosimy o dołączenie do zgłoszenia potwierdzenia przelewu).

W zgłoszeniach mailowych prosimy podać imię i nazwisko, nazwę reprezentowanej szkoły i klasę.

Powrót