31.07.2021

Wakacyjny konkurs

Mija połowa wakacji – mamy nadzieję, że jeszcze o nas pamiętacie. W przerwie od szkolnych przerw, żeby powoli rozgrzewać się przed rozpoczęciem roku, proponujemy Wam wakacyjny konkurs. Jak to jest: czy poza zajęciami szkolnymi bierzecie do ręki instrumenty muzyczne, śpiewacie, a może słuchacie tej muzyki, która jest wokół nas (morza szum, ptaków śpiew)? Jeśli tak, to nagrajcie (np. smartfonem) krótki filmik ze swoich wakacyjnych aktywności muzycznych i prześlijcie go na jan.baytel@mlodzimuzycy.pl . Najbardziej oryginalne i zabawne produkcje będziemy co tydzień publikować na naszej stronie i nagradzać bonem podarunkowym o wartości 200 PLN do sklepu MUZIKER.PL. 

 

Nadesłanie filmu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Fundacja Wspierania Młodych Talentów Muzycznych „Młodzi Muzycy” z siedzibą w Gliwicach przy ul. ul. Sylwestrowej 22

2. Konkurs rozpoczyna się dnia 01.08.2021, a kończy 31.08.2021. W każdym tygodniu konkursu organizator będzie wybierał osoby, które otrzymają nagrodę.

3. W konkursie mogą wziąć udział muzycy do 20. roku życia (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego).

4. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać krótkie nagranie na adres jan.baytel@mlodzimuzycy.pl. Nagranie powinno nawiązywać do tematu konkursowego: „Wolne dźwięki” – pokazywać jak uczestnik spędza czas wolny w towarzystwie muzyki (słuchając/wykonując). Raz w tygodniu organizator wybierze najbardziej oryginalne/zabawne nagrania i opublikuje je na profilu facebook.pl/mlodzimuzycy. Przesłanie nagrania jest równoznaczne ze zgodą na jego publikację.

5. Nagrody w konkursie to bony podarunkowe o wartości 200 zł do sklepu muziker.pl. Bony zostaną przesłane drogą elektroniczną (mailem) na adres, z którego nadeszło zgłoszenie. Nagrody nie można wymienić na równowartość pieniężną.
6. Decyzje organizatora są nieodwołalne, wszelkie uwagi można zgłaszać mailowo: jan.baytel@mlodzimuzycy.pl

7. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje powyższy regulamin. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.

Powrót