20.02.2021

Nie przegap! Wyjątkowy LIVE

LIVE

Moja publiczność? Cały świat. Efektywna autopromocja muzyków klasycznych w sieci.
Sobota 20.02.2021, 17:00
Goście: Jakub Józef Orliński, Paweł Jóźwik oraz dr Anna Antonina Nogaj

Zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie online, podczas którego porozmawiamy o autopromocji w internecie. Dowiemy się jakie możliwości daje nam internet, ale także na co należy uważać. Dodatkowo czeka na Was kilka praktycznych porad jak promować się w sieci, kiedy zacząć, jak komunikować się z odbiorcą.

Do rozmowy zaprosiliśmy praktyka– muzyka, specjalistę w dziedzinie mediów społecznościowych oraz ekspertkę z zakresu psychologii muzyki. Ich nazwiska mówią same za siebie, ale jeśli przypadkiem jeszcze o nich nie słyszeliście to przedstawiamy:

Jakub Józef Orliński

Kontratenor szturmem zdobywający światowe sceny, absolwent Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, później kształcił się pod okiem Edith Wiens w nowojorskiej Juilliard School. Laureat licznych prestiżowych nagród. Mimo młodego wieku jego biografia jest tak bogata, że nie pozostaje nam nic innego jak odesłać Was do pełnej wersji: https://jakubjozeforlinski.com/about/

Paweł Jóźwik
Strategy group head w agencji Ancymony. Na co dzień zarządza zespołem strategicznym, planuje działania marketingowe dla marek, wykłada na Uniwersytecie Jagiellońskim strategie i analizę mediów społecznościowych. Z branżą marketingową związany jest od 9 lat. Po godzinach interesuje się książkami, kinem i muzyką.

dr Anna Antonina Nogaj
Psycholog muzyki i skrzypaczka. Pracuje jako adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Współpracuje z licznymi instytucjami artystycznymi jako psycholog-praktyk do spraw artystycznych. Jest autorką licznych artykułów naukowych i popularnonaukowych z zakresu psychologii muzyki i redaktorem książek.

Koniecznie zapiszcie – Sobota 20.02.2021, 17:00, tego spotkania nie można przegapić! Widzimy się na naszym fanpage’u!

Powrót