17.09.2018

Bezpłatne wsparcie psychologa dla młodych muzyków

Post na stronę:

Pokonaj tremę, znajdź motywację!

Skorzystaj z bezpłatnej porady psychologa i rozwiązuj problemy związane z edukacją muzyczną. Ankiety, które przeprowadzaliśmy na początku działania Fundacji ukazały, że wielu z Was napotyka trudności jak np. stres w trakcie wystąpień publicznych, brak motywacji do ćwiczeń itp.

Występy na scenie onieśmielają większość z nas, ale dla niektórych bywają szczególnie trudne i potrzebne jest wtedy wsparcie specjalisty.

W związku z tym znaleźliśmy dla Was najlepszą specjalistkę w tej dziedzinie, panią psycholog Beatę Łęcką. Jej wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą sprawi, że szybko zauważysz efekty spotkań. 

Aby uzyskać bezpłatną poradę psychologiczną wyślij maila o tytule „psycholog” na adres jan.baytel@mlodzimuzycy.pl. W treści maila wpisz jedynie imię i nazwisko osoby, która ma skorzystać ze wsparcia. W odpowiedzi otrzymasz informację, w jaki sposób zgłosić się po bezpłatną poradę.

Uwaga: nie zwracamy kosztów dojazdu do gabinetu
Wizyty można umawiać od 1 października 2018 r. 

Beata Łęcka - psycholog; ukończone studia na Uniwersytecie Ślaskim - specjalnosć: Psychologia Wychowania i Nauczania oraz studia podyplomowe w zakresie Szkolnej Psychologii Defektologicznej na Uniwersytecie Warszawskim; Warszawski; absolwentka wielu szkoleń doskonalących umiejętności pomocy psychologicznej w pracy indywidualnej, rodzinnej i grupowej, prowadzonych przez specjalistów z Polskiego Instytutu Ericksonowskiego w Łodzi, Instytutu Gestalt w Krakowie, LaboratoriumPsychoedukacji i Ośrodka Synapsis w Warszawie oraz specjalistów z zagranicy (m.in. Pittsburgh International Children and Families Institute – USA, Uniwersytet Fontysw Tilburgu - Holandia). Uczestniczyła w trzyletnim projekcie polsko-holenderskim Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach(SFA) nową metodą w systemach opieki społecznej i edukacji w Polsce (w charakterze zarówno uczestnika szkoleń, jak i trenera upowszechniającego tę metodę).

Prowadzi szkolenia dla nauczycieli, pedagogów i psychologów, zwiększające m.in. ich umiejętności korzystania z własnego potencjału w pracy z grupą i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami wychowawczymi. W pracy terapeutycznej szeroko stosuje metody pracy z ciałem (m.in. w sytuacjach trudnych, na podłożu przeciążenia stresem) oraz wspierania dziecka w rozwoju i w obliczu różnego rodzaju sytuacji trudnych i kryzysowych (m.in. przemocy rówieśniczej, rozwodu, adaptacji w rodzinie zrekonstruowanej, śmierci osób bliskich). W zakresie interwencji kryzysowej zajmuje się problematyką samobójstw, pomocy psychologicznej uczniom pogrążonym w żałobie oraz działaniami postwencyjnymi na terenie szkoły w przypadku śmierci ucznia. Posiada wieloletnie doświadczenia w pomocy psychologicznej, terapii i pracy psychoedukacyjnej z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi; pracuje jako konsultantka w Regionalnym Ośrodku Metodyczno – Edukacyjnym Metis w Katowicach; posiada licencję Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w zakresie prowadzenie warsztatów i treningów grupowych;

Od ponad 20 lat prowadzi Prywatny Gabinet Pomocy Psychologicznej udzielając psychoterapeutycznego wsparcia pacjentom indywidualnym, parom oraz rodzinom pozostając w stałej superwizji Polskiego Instytutu Ericksonowskiego w Łodzi.

Powrót